SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO

Středa – Památka bl. Marie Antoníny Kratochvílové, panny a druhů mučedníků
Čtvrtek - Svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze
Neděle – SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE

• V pondělí je mše svatá v DPS Martinská čtvrť v 14.00 hod. Večer v 19.00 hod. je setkání CHLAPŮ na faře a od 20.00 hod. setkání KATECHUMENŮ.
  • V pátek bude v HORTENZII mše svatá v 9.00 hod. Večer v 19.00 hod MINISTRANTSKÁ schůzka v 19.00 hod. na faře.
  • V sobotu bude setkání MLADÝCH na faře od 18.00 hod.
  • Během měsíce června po každé mši svaté (mimo neděli) bude 15 minutová adorace k uctění Ježíšova Nejsvětějšího Srdce.
  • Každou první sobotu v měsíci budu sloužit mši svatou na ÚMYSLY, které vkládáte do nádobek u PM. (úmysly farníků).
  • Příští neděli V TICHÉ bude slavená slavnost Těla a Krve Páně a půjde se i průvodem kolem kostela s NS. U nás ve farnosti se slavnost Těla a Krve Páně bude slavit ve čtvrtek 20. června, mše svatá začne v 17.30 hod. v H. K. a po ni se půjde průvodem do D. K. Cestou se zastavíme u čtyř oltářů.