POUŤ K SV. JANU KŘTITELI (13. NEDĚLE V MEZIDOBÍ)

• Děkuji za sbírku na opravy.
  • Dnes odpoledne zvu na pobožnost k sv. Janu Křtiteli. Začne v 15.00 hod u kapličky na Dílech.
  • V úterý slavíme Slavnost sv. Apoštolů Petra a Pavla. Je to doporučený svátek. Zvu na jeho oslavu buď v úterý ráno nebo už v pondělí večer při mši sv. z vigilie tohoto svátku.
  • Na první čtvrtek se budeme modlit za kněze a za nová povolání.
  • Na první pátek rád navštívím starší a nemocné farníky. Kdo má zájem, ať to nahlásí v kostele, na faře nebo telefonicky nejpozději do čtvrtka večera.
  • Od 16.00 hod. bude tichá adorace Nejsvětější Svátosti Oltářní a příležitost k svátosti smíření. Po mši sv. bude pobožnost k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu.
  • Na první sobotu po ranní mši sv. bude pobožnost k Neposkvrněnému Srdci Panny Marie. Pak budou nasledovat modlitby Fatimského Apoštolátu.
  • Od středy 14.7. do soboty 17.7. proběhne pěší pouť na Velehrad. Vycházet se bude od DK ráno. Na každý den vychází přibližně 30 km. Podrobnější popis cesty je na nástěnce. Zájemci, hlaste se u Katky Siudové do 30.6. (tel. 736 612 409).
  • Pamatujme, že při bohoslužbách je nadále potřeba používat roušky nebo respirátory a při vstupu do kostela si dezinfikovat ruce. Pokud nejste členy jedné domácnosti dodržujte také dvoumetrové rozestupy mezi účastníky bohoslužeb.
  • Pondělí po mši sv.: modlitba breviáře.
  • Svátost smíření: půl hodiny před mši svatou.
  • Můžete zapisovat intence na mše svaté na rok 2021.
  • Fotogalerie z Pobožnosti na Dílech