2. NEDĚLE POSTNÍ

• Dnešní sbírka je na Celostátní setkání mládeže, které se bude konat v srpnu v Hradci Králové. Za týden bude sbírka na opravy.
  • V pondělí od 17.15 Vás zveme do horního kostela na Mariánské večeřadlo.
  • Na pobožnost Křížové cesty zvu v pátek před mši sv. v 17.15 hod.
  • sobotu budeme prožívat Slavnost sv. Josefa. Je to doporučený svátek. Zvu ten den na slavnostní mši sv. v 7.30 do dolního kostela. Od 15.00 h. mají na faře své setkáni senioři, které také srdečně zveme. A od 16.00 hod. zvu na faru muže (pouze) na „Setkání se sv. Josefem“. Předpokládaný konec po 20.00 h. Můžete sebou vzít něco k jídlu (třeba buchtu, jednohubky, slané pečivo nebo chlebíčky).
  • Můžete se ještě zapisovat na adoraci „24 hodin pro Pána“. Začne v pátek 25.3. mši sv. v 18.00 h.
  • Pořád Vás také zvu k společnému prožívání našeho Farního postu. Podrobností najdete na nástěnce.
  • Vzadu kostela si můžete vyzvednout další číslo MAJAK-u.
  • MAS Lašsko nás oslovilo ohledně ubytování lidi z Ukrajiny. Podrobností najdete na nástěnce.
  • Fotogalerie: Křížová cesta: vede Misijní klubko