12.NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Čtvrtek - Památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka
Pátek - Slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů
Neděle – 13. neděle v mezidobí

• V úterý ráno v D.K. kostele nebude mše svatá, ale večer jste srdečně zváni na houslový koncert slečny Marie Magdalény Fuxové OSB. Zahraje skladby od Johanna S. Bacha. Dobrovolné vstupné jde na opravu fary. Začátek je v 17.00 hod. a během přestávky bude občerstvení v Katolickém domě.
  • 2. července v pondělí se pojede na Prašivou, prosím rodiče, aby nahlásili děti v zákristii, ať víme, počet. V 8.45 hod. odjezd od H.K. a v 9.00 hod. od kostela v Tiché.
  • Petice proti Istanbulské úmluvě, můžete podepsat na stolku vzadu v kostele.
  • Příměstský tábor Misijního klubka od 6. – 11. srpna po stopách apoštola sv. Pavla, jsou zvány i děti, které do Misijního klubka nechodí. Rodiče si můžou vyzvednout přihlášky a vyplněné odevzdat v zákristii, Věková skupina je 1. – 8. třída. Kde: na faře od 8.00 – 15.00 hod.