11. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Čtvrtek - Památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
Sobota - Pobožnost u kapličky na Dílech v 9.00 hod.
Neděle – SLAVNOST NAROZENÍ SV. JANA KŘTITELE – FARNÍ POUŤ

  • Ve středu, už nebude výuka náboženství.
  • V sobotu 23. června je pobožnost k sv. Janu Křtiteli u kapličky Na Dílech v 9.00 hod. (Malá Trojanovická pouť)
  • Příští neděli obě mše svaté (7.30, 9.00) budou v horním kostele. 24. června slavíme pouť k sv. Janu Křtiteli, kterou bude celebrovat otec biskup Martin. Po mši svaté jsou všichni srdečně zváni na pohoštění do Katolického domu. PROGRAM: v 9.00 hodin poutní mše svatá, po mši přesun do Katolického domu – oběd v 12.00 hod. a v 15.00 svátostné požehnání.
  • Prosíme maminky a babičky, aby sebou vzali trochu dobrot – buchty, zákusky nebo slané věci, brambůrky, tyčinky. Jídlo se může donést do Katolického domu 25 min přede mši svatou – tzn. od 7.00 – 7.25 hod. a 8.30 – 8.55 hod. Moc děkuji.
  • 2. července v pondělí se pojede na Prašivou, prosím rodiče, aby nahlásili děti v zákristii, ať víme, kolik jich pojede.
  • Příměstský tábor Misijního klubka od 6. – 11. srpna po stopách apoštola sv. Pavla, mohou se přihlásit i děti, které do Misijního klubka nechodí. Bližší informace budou upřesněny později.