3. POSTNÍ NEDĚLE

Neděle – 4. NEDĚLE POSTNÍ

  • Od pondělí bude změna dopravního značení z důvodu stavění lešení kolem fary. Začnou práce s ankrováním farní budovy.
  • V pondělí bude mše svatá v DPS Rožnovská v 14.00 hod. s udílením svátosti pomazání nemocných.
  • V pátek bude mše svatá v HORTENZII v 9.00 hod., při které budu udělovat svátost pomazání nemocných.
  • V sobotu 10. března se pořádá výlet pro děti farnosti, půjde se po stopách sv. Terezičky. Program: v 10.00 hod. mše svatá v bazilice frýdecké; v 11.00 hod. – křížová cesta; od 11.30 hod. – bojovka. Návrat kolem 16.00 hod. Sraz na nádraží v 8.40 hod. Sebou: svačinku, peníze a mít teplé oblečení.
  • Dnes si můžete vzít první číslo farního zpravodaje MAJAK. Časopis bude vycházet co asi dva měsíce.
  • Příští nedělí bude v naší farnosti probíhat MISIJNÍ JARMARK

  • KŘÍŽOVÉ CESTY: budou v pátek v 17.15 hod., které povedou jednotlivé skupiny a v neděli v 15.00, které povede o. Petr, poté bude možnost uctít ostatky sv. Kříže a bude následovat výstav NS – svátostné požehnání. V pátek křížovou cestu povedou SCHOLA.
  • Svátost Pomazání nemocných bude udělena 24. března v 9.00 hod. před Květnou neděli.