3. ADVENTNÍ NEDĚLE

Neděle – 3. ADVENTNÍ NEDĚLE

• BETLÉMSKÉ SVĚTLO: přijede dnes v 11.08 hod. na Frenštátské nádraží. Od pondělí bude možné si ho vyzvednout v předsíni kostela sv. Martina.
  • V pondělí nebude společenství chlapů
  • Ve středu v hodinách náboženství budu zpovídat v kostele od 14.30 hod. děti 4. – 9.třída
  • 1 – 3. třída má hodinu náboženství na faře od 13.45 hod.
  • V sobotu po posledních rorátech bude zdobení stromků a příprava betléma.
  • Příští neděli je zpovídání od 15.00 – 17.00 hod. v dolním kostele sv. Martina. (viz. Nástěnky).

• AUTOBUSY NA PŮLNOČNÍ: PŮLNOČNÍ – v pondělí 24. 12. 2018 v 22:30 v chrámu sv. Jana Křtitele ve Frenštátě p. R. Odjezdy autobusů na štědrovečerní mši:
  • 1. autobus vyjede od Kociána ve 21:40 směrem na točnu Karlovice, po zastávkách k Maďům, ke kříži na Kopané, po Solárce pod Radhošť, na Pinduli, k Bačům, na točnu Pod Javorníkem a na Sibérii.
  • 2. autobus vyjede ve 22:00 z Ráztoky k hotelu Beskyd, ke kříži na Lomné, na Díl, na Šenk a k Bartoňům.