8. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Středa – Popeleční středa – přísný půst
Neděle – 1. NEDĚLE POSTNÍ

  • V pondělí bude mše svatá v DPS na Rožnovské ve 14.00 hod.
  • V pondělí je setkání CHLAPŮ v 19.00 hod. na faře.
  • Ve středu je popeleční středa začíná postní doba. Mše svaté budou ráno v 7.30 hod. a v 18.00 hod. v D.K. V Tiché v 16.30 hod. Popeleční středa je dnem přísného postu: zdrženlivosti od masa a újmy v jídle (jednou za den se dosyta najíst).
  • Ve středu budou KATECHUMENI v 19.00 hod. na faře.
  • V pátek bude mše svatá v HORTENZII v 9.00 hod.
  • KŘÍŽOVÉ CESTY: budou v pátek v 17.20 hod., které povedou jednotlivé skupiny a v neděli v 15.00, které povede o. Petr, poté bude možnost uctít ostatky sv. Kříže a bude následovat výstav NS – svátostné požehnání. V pátek povede křížovou cestu SCHOLIČKA.
  • V pátek je MINISTRANTSKÁ SCHŮZKA na faře v 19.00 hod.
  • V sobotu bude setkání MANŽELŮ v 18.00 hod. na faře.