ROZHODNUTÍ BISKUPA O. FRANTIŠKA

Milí farníci!
Z rozhodnutí o. biskupa je potřeba se držet těchto zásad. Více si můžete přečíst na níže uvedeném odkaze.

1. Nařizuje se zákaz slavení všech mši svatých veřejně po dobu mimořádných opatření stanovené státem i ve Velikonočním triduu. Mše svaté se můžou slavit pouze soukromě, za účasti max. 3 asistentů. – V naší farnosti slavím mši svatou každý den soukromě v 6.30 hod. na dané intence, takže se můžete se mnou spojit na dálku v modlitbě a tak přijmout požehnání.
  2. Ve farnostech se nemá konat velikonoční zpovídání. Kdo by potřeboval, má se obrátit na kněze individuálně. Zpověď má být v otevřeném prostoru (ne ve zpovědnici) s rouškou a odstupem 2m. – V naší farnosti budu k dispozici v době bohoslužeb (kdy by se konala mše svatá). Do kostela, prosím přistupujte jednotlivě a počkejte, až vyjde ven. Venku od sebe dodržujte vzdálenost 2m a mějte roušku.
  3. Máme se připojit ke společné modlitbě zvláště každý večer v 20.00 hod. např. modlitbou sv. růžence, Korunkou k Božímu milosrdenství…

Rozhodnutí biskup – pandemie