Obnovení bohoslužeb ve farnosti

Milí farníci, od pondělí 27. dubna začínáme sloužit mše svaté v kostele jako obvykle, ale v omezeném počtu. Na mši svatou budou mít přednost ti, co mají intenci (úmysl), ve všední dny – ráno – senioři a večer – pracující. V neděli, prosím, dáme přednost dospělým (rodičům), senioři (nemocní) a děti, ať zůstanou doma. Zástupně za každou rodinu by tam mohl být jeden z rodičů mimo služby, které je potřeba pokrýt při liturgii. Momentálně živé přenosy z našeho farního kostela končí. Farníci, kteří se nebudou moci účastnit nedělní mše svaté, si mohou přijít v čase od 10.00 – 11.00 hod. do H. K. pro sv. přijímání. Zpovídat se bude v zákristii.
- od 13. května začne setkávání s dětmi, které přistoupí k prvnímu sv. přijímání (předpokládaný termín 1. sv. přijímání bude 21. června na pouť sv. Jana Křtitele).
- katechumeni se začnou scházet k dokončení přípravy ke svátostem od 27. dubna.
Vše bude probíhat za daných opatření (rouška, odstup 2m atd.)