Pondělí – Svátek Povýšení svatého kříže
Středa –
Památka sv. Ludmily, mučednice
Neděle – 25. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

• Děkuji za dnešní sbírku na církevní školy.
  • Příští neděli bude měsíční sbírka na opravy ve farnosti.
  • Dnes v 15.00 hod. se bude konat u sochy Panny Marie na Bystrém Mariánská pobožnost. Je to u příležitosti 300 let od posvěcení te sochy. Udělejte si čas a přijďte.
  • V sobotu od 15.00 hod. v Katolickém domě bude setkání seniorů.
  • Hodiny náboženství v našich farnostech (kromě 3.tř) budou jak vloni. Rozpis na FS a na vývěsce.
  • Je možné přispět na opravy chrámů ve Svaté zemi. Běžně se koná tato sbírka během velikonoc u Božího hrobu. V naší diecézi proběhne tato sbírka formou kasičky umístěné v kostele během celého měsíce září.
  • Zvu všechny dětí (školáky i předškoláky) na „školní mši sv.“. Budou až ten další týden. Ve čtvrtek 24.9. v Tiché, v pátek 25.9. ve Frenštátě.
  • Pondělí po mši svaté: Modlitba Breviáře.
  • Středa po mši svaté: Modlitby Matek.
  • Pátek od 17.00 hod.: tichá adorace Nejsvětější Svátosti Oltářní a příležitost k svátosti smíření.
  • Svátost smíření: půl hodiny před každou mší svatou.
    Pobožnost u sochy Panny Marie na Bystrém