• Papež František vyhlásil poprvé na 25. ervence 2021 Svtový den prarodičů a senior. Jako motto zvolil ujištní: „Já jsem s vámi po všecky dny“ (Mt 28, 20), které má být příslibem nadje, kterou si mladí a senioi mohou navzájem projevovat. Motto je zcela v duchu přání sv. Otce, aby nejstarší a nejmladší generace rozvíjela vzájemné vztahy a aby prarodie vnímali odpovdnost za pedávání víry v rodin je den prarodičů.
  • Z důvodu oprav Dolního kostela bude on po celou jejich dobu z důvodů bezpečností zavřený. Ranní mše sv. se proto přesouvají do Horního kostela !
  • Mockrát děkuji za dnešní sbírku na opravy.
  • Pátek od 17.00 hod.: tichá adorace Nejsvětější Svátosti Oltářní a příležitost k svátosti smíření.
  • V pondělí, středu a v pátek jsou volné úmysly mší sv. Pokud byste chtěli, tak je můžete nahlásit v sakristii.
  • Fotogalerie z pěší pouti na Velehrad: