• Mockrát děkuji za sbírku na opravy.
  • Na první čtvrtek se budeme modlit za kněze a za nová povolání.
  • Na první pátek (svátek Proměnění Páně) od 16.00 hod. bude tichá adorace Nejsvětější Svátosti Oltářní a příležitost k svátosti smíření. Po mši sv. bude pobožnost k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu.
  • Na první sobotu po ranní mši sv. bude pobožnost k Neposkvrněnému Srdci Panny Marie. Pak budou nasledovat modlitby Fatimského Apoštolátu.
  • V měsíci srpnu návštěva starších a nemocných farníků bude až ten další týden.
  • Teď ve středu, v pátek a v sobotu jsou volné úmysly mší sv. Pokud byste chtěli, tak je zase můžete nahlásit v sakristii. Stejně i celý další týden od pondělí 9.8. do soboty 14.8.
  • V sobotu 28.8. si rezervujte čas na naši pouť na Radhošť. Mše sv. v 11.00 hod. Jste všichni zvaní.
  • Pondělí po mši sv.: modlitba breviáře.
  • Svátost smíření: půl hodiny před mši svatou.
  • Můžete zapisovat i další intence na mše svaté na rok 2021.
  • Z důvodu oprav Dolního kostela bude on po celou jejich dobu z důvodů bezpečností zavřený. Ranní mše sv. se proto přesouvají do Horního kostela !
  • Fotogalerie z víkendu Misijního klubka: