14. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

  • Dnes odpoledne od 16.00 hod. Vás zveme na farní zahradu na „Společenské farní odpoledne“. Zváni jsou všichni bez rozdílu věku. Bude zajištěn čaj, káva, voda se šťávou, kečup a hořčice. Pivo a birell bude možné zakoupit na místě. Doneste si špekáčky, chleba, nebo i jiné dobroty (buchtu, sušenky apod.).
  • V úterý slavíme Slavnost sv. Cyrila a Metoděje. Je to doporučený svátek. Hlavní oslavy budou v kapli na Radhošti. Mše sv.: 9.30 – 11.00 (zajištuje farnost Dolní Bečva) – a 14.00. Pro ty, kdo se nedostanou na Radhošť, bude sloužená mše sv. 7.30 hod v dolním kostele (!).
  • Od středy 13.7. do soboty 16.7. proběhne „Pěší farní pouť na Velehrad“. Podrobnější popis cesty je na plakátku.
  • Připomínám, že od července není mše sv. v pondělí.
  • Můžete už také zapisovat úmysly mší sv. na druhé pololetí 2022. Také teď v pátek je volný úmysl mše sv.
  • Fotogalerie: Pobožnosti k sv. Janu Křtiteli na Dílech