5. NEDĚLE POSTNÍ

• Děkuji za dnešní měsíční sbírku na opravy ve farnosti.
  • Dnes odpoledne zvu na faru muže na „Setkání se sv. Josefem“. Začneme v 16.00 hod. Předpokládaný konec stejně jako vloni po 20.00 hod.
  • V pterý budeme prožívat Slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie. Je to doporučený svátek. Zvu ten den na slavnostní mši sv. v 18.00 hod do H.K.
  • Ve středu od 9.00 hod. na faře bude setkání seniorů.
  • Ve středu večer od 18.00 hod. v H.K. bude pobožnost a mše sv. k sv. Ritě. Na tu mši sv. si můžete donést růže, které budou na přímluvu sv. Rity požehnané.
  • Ve čtvrtek po ranní mši sv. začne v D.K. tichá adorace a skonči v 12.00 hod.
  • Na modlitbu křížové cesty zvu v pátek před mši sv. v 17.30 hod. A před ní v 17.15 budeme se modlit Korunku k Božímu Milosrdenství.
  • Letošní venkovní Křížovou cestu od Chovanců ke kapli sv. Marka půjdeme v sobotu 23.3. od 18.00.
  • Příští neděle 24.3. je to poslední postní neděle: Květná - Pašijová. Koná se na památku Kristova vjezdu do Jeruzaléma, kde je vítán zástupy lidí s palmovými větvemi v rukou. Ke slavnostnímu průvodu s ratolestmi se shromáždíme před kostelem.
  • Také příští neděli od 15.00 do 17.00 hod. bude v kostele sv. Martina příležitost k předvelikonoční svátosti smíření. Bude v tom čase i tichá adorace.
  • Můžete se už zapisovat na adoraci u Božího hrobu: Bílá sobota 30.3.
  • Také se už můžete zapisovat na Pouť rodin na Mariahilf. Bude v sobotu 11.5.
  • Obec Trojanovice zajistila dopravu (svoz autobusem) na „Bílou sobotu“ dne 30.3.2024 na vigilií Vzkříšeni Páne v 19.00 hod. Autobus bude přistaven v 18.05 hod. v Trojanovicích u Šenku a odjede v 18.10 hod.
  • Autobus pojede po trase: U Bartoňů, (z důvodu opravy mostu objížďka do Frenstátu), ke kříži na Lomné, hotel Beskyd, hotel u Kociána, Karlovice – točna, u Maďů, kříž na Kopané, zvonička pod Radhoštěm, restaurace u Bačů, kříž pod Javorníkem, Siberie, horní kostel. Po mši sv. pojede autobus zase zpět po stejné trase.
  • Fotogalerie: Postní Duchovní obnova