1. POSTNÍ NEDĚLE

Neděle – 2. NEDĚLE POSTNÍ

• V pondělí bude mše svatá v DPS Rožnovská v 14.00 hod.
  • V pondělí je setkání CHLAPŮ v 19.00 hod. na faře a setkání KATECHUMENŮ v 20.00 hod.
  • Děti mají jarní prázdniny, proto ve středu nebude výuka náboženství.
  • Ve středu bude FARNÍ KATECHEZE v 19.00 hod. na faře. Téma: PROČ JEŽÍŠ ZEMŘEL? Nebudou modlitby matek.
  • Je první pátek v měsíci. Mše svaté budou v 7.30 a v 18.00 hod. Dopoledne budu navštěvovat nemocné v HORTENZII i ve městě. Od 15.00 – 18.00 bude adorace tichá před NS s možnosti sv. smíření. Po večerní mši svaté bude společná FARNÍ ADORACE se zpěvy.
  • KŘÍŽOVÉ CESTY: budou v pátek v 17.30 hod., které povedou jednotlivé skupiny a v neděli v 15.00, které povede o. Petr, poté bude možnost uctít ostatky sv. Kříže a bude následovat výstav NS – svátostné požehnání. V pátek povedou křížovou cestu SENIOŘI.
  • V sobotu bude památka k PM – pomodlíme se litanie k PM a zásvětnou modlitbu. Setkání MLADÝCH bude v 18.00 hod. na faře ve Frenštátě.
  • POSTNÍ PŘEDSEVZETÍ: – učíme se rozjímat a žít Písmo sv.Moto: POZNÁNÍM PÍSMA POZNÁVÁM KRISTA. Písmo: „Nejen z chleba žije člověk, ale z každého slova, které vychází z Božích úst.“ Předsevzetí: Budu jíst všechno, co mi rodiče připraví bez odmlouvání.