Pondělí – Slavnost sv. Václava, mučedníka, hlavního patrona českého národa
Památka sv. Andělů strážných
Sobota – Sobotní památka Panny Marie
Neděle – 27. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

• Dnes odpoledne v 16.00 hod., v rámci Triduum Modliteb Matek, zveme na společnou Adoraci Nejsvětější Svátostí Oltářní s individuálním požehnáním.
  • Zitra v H.K. nebude večerní mše sv. ale v 9.00 hod. A na Radhošti v 13.00 hod. bude sloužená mše sv. „Za ochranu počatého života“.
  • Ve čtvrtek zvu na mši sv. za kněze a za nová kněžská a řeholní povolaní.
  • Na první pátek dopoledne chci navštívit nemocných. Nahlaste je prosím do čtvrtka.
  • Pátek od 15.00 hod.: tichá adorace Nejsvětější Svátosti Oltářní a příležitost k svátosti smíření.
  • A po večerní páteční mši sv. bude pobožnost k Srdci Ježíšovu.
  • V sobotu po mši sv. bude pobožnost k Panně Marií.
  • Příští neděli bude výměna růžencových tajemství.
  • Do konce září je ještě možné přispět na opravy chrámů ve Svaté zemi. Běžně se koná tato sbírka během velikonoc u Božího hrobu. V naší diecézi proběhne tato sbírka formou kasičky umístěné v kostele během celého měsíce září.
  • Rozvrh hodin náboženství v našich farnostech najdete na Farních stránkách a na vývěsce.
  • Středa po mši svaté: Modlitby Matek.
  • Svátost smíření: půl hodiny před každou mší svatou.