SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE

• Děkuji za sbírku na charitu.
  • Dnes odpoledne zvu na Májovou pobožnost na Horečkách u Panny Marie Lurdské. Začneme v 15.00.
  • V pondělí bude poslední už Májová pobožnost.
  • Tento týden budeme prožívat dny duchovní obnovy:
  • Na první čtvrtek, který je zároveň Slavnosti Těla a Krve Páně se budeme modlit za kněze a za nová povolání. Bude i mše sv. v 18.00 v horním kostele.
  • Na první pátek rád navštívím starší a nemocné farníky. Kdo má zájem, ať to nahlásí v kostele, na faře nebo telefonicky nejpozději do čtvrtka večera.
  • Od 16.00 hod. bude tichá adorace Nejsvětější Svátosti Oltářní a příležitost k svátosti smíření. Po mši sv. bude pobožnost k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu.
  • Na první sobotu po ranní mši sv. bude pobožnost k Neposkvrněnému Srdci Panny Marie. Pak budou nasledovat modlitby Fatimského Apoštolátu.
  • Svíce sv. Rity jsme přesunuli na oltář Panny Marie u obrazu sv. Rity.
  • Na faře pokračujeme ve výuce náboženství.
  • POZOR ! ! ! Obě nedělní mše sv. pořád ještě budou v horním kostele !
  • Pamatujme, že při bohoslužbách je nadále potřeba používat roušky nebo respirátory a při vstupu do kostela si dezinfikovat ruce. Pokud nejste členy jedné domácnosti dodržujte také dvoumetrové rozestupy mezi účastníky bohoslužeb.
  • Svátost smíření: půl hodiny před mši svatou.
  • Můžete zapisovat intence na mše svaté na rok 2021.
  • Fotogalerie z Májové pobožnosti na Horečkách