SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO

  • Dnešní sbírka je na Diecézní charitu.
  • Místní organizace KDU-ČSL zve na společné smažení vaječiny. Sejdeme se v 15.00 hod. na Horečkách u kaple Panny Marie. Začneme májovou pobožnosti a pak bude následovat další společný program. Všichni jste srdečně zváni.
  • Ve čtvrtek 9.6. připadá den vzájemných modliteb bohoslovců AKS a farnosti Frenštát p.R. Pamatujme ten den tak zvláště na ty, kteří se v Olomouci připravují na kněžství.
  • pondělí, čtvrtek a v pátek jsou volné úmysly mší sv.
  • První prázdninový den bude letos opět patřit tradičnímu „Setkání dětí a rodin“ s otcem biskupem. Děti, rodiče i prarodiče jsou zváni v pátek 1. července 2022 nejprve do areálu Kamenité u Vyšních Lhot a po mši svaté, kterou bude celebrovat biskup Martin David, na horu Prašivá. Tématem setkání je heslo „Společně na cestě“. Máme objednaný autobus. Při přihlašování se do seznamu napište příjmení rodiny a celkový počet osob, které v rámci té rodiny pojedou. Cena jednoho místa v autobuse je cca 100 Kč. Ale nechci, aby to byla překážka, zvláště pro početnější rodiny, proto kdo pojede přispěje dobrovolnou částkou. (Platí to pouze pro rodiny naší farnosti 🙂
  • V rámci Otevřených chrámů je do konce října kostel sv. Jana Křtitele otevřeny také v sobotu: 11.00–16.00 a v neděli: 12.00–17.00.
  • Hledáme muže, kteří by byli ochotní posekat trávu kolem dolního kostela.
    Fotogalerie: pobožnost u Panny Marie na Horečkách