33. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

  • Dnešní sbírka je na podporu katolických médií. Za týden bude sbírka na opravy.
  • V týdnu od 13. do 20. 11. bude probíhat Týden modliteb za mládež. Pamatujme na tento úmysl i v našich osobních modlitbách.
  • Ve středu od 9.00 hod. zvu na faru na setkání seniorů.
  • Můžete si už objednávat úmysly mší svatých na prví polovinu roku 2023.
  • V sakristii jsou k zakoupení kalendáře na rok 2023. Cena 70 Kč.
  • Pokud má někdo na zahradě nebo jinde navíc jehličnaté stromky a chtěl by je věnovat na vánoční výzdobu našich kostelů, ať to nahlásí p. kostelníkovi.
  • Milí mladí přátelé, rád bych vás pozval na Diecézní setkání mládeže, které se uskuteční o příštím víkendu 18. – 20. listopadu v Opavě. S mnohými z vás jsme se potkali o prázdninách na Celostátním setkání v Hradci Králové. Budu rád, když se setkáme znovu tentokrát v naší diecézi. Mottem setkání je „Maria se vydala na cestu“. Pokud se i vy rozhodnete vydat na cestu, nezapomeňte se nejpozději do 14. 11. přihlásit na webu Biscup 2022. Ulehčíte tím práci organizátorům. Těším se na setkání s vámi v Opavě. + biskup Martin.
  • Fotogalerie: Slavnost sv. Martina